Kamień i złote piramidki

Wizualizacja

Elegancka łazienka w stylu glamour

Styl glamour we wnętrzach jest bardzo wyrazisty, elegancki i zdecydowanie nie da się przejść obok niego obojętnie. Wizualizacja przedstawia stylową łazienkę zaaranżowaną właśnie w stylu glamour. To wyjątkowe wnętrze sprawia wrażenie luksusowego między innymi ze względu na wykorzystanie w aranżacji złotych połyskujących elementów.Na pierwszy plan wysuwa się widoczny na ścianach zjawiskowy gres Annapurna Negro Grespania w modnym formacie 120x60. Płytki o grubości 11 mm świetnie nadają się również na podłogę. To przepiękne odwzorowanie naturalnego kamienia typu łupek. Kolejną zaletą gresu jest niezwykle wysoka jakość w przystępnej cenie. Płytki wykonane są w technologii nadruku HD. Warto podkreślić, że ich modne wybarwienie świetnie komponuje się ze złotem i drewnem.

Drewno w aranżacji łazienki

Przełamaniem ciemnego gresu na ścianie jest efektowna lamela, która zdecydowanie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. W projekcie wykorzystano lamelę ścienną Lamelio Vasco Dąb Craft o wymiarach 270x11,9. Umieszczona została na części ściany i sufitu. To wodoodporna lamela łazienkowa, która imituje kolor dębowego drewna z czarnym piórowpustem.Takie rozwiązanie w aranżacji wnętrza jest rewolucyjne i niezwykle użytkowe. Produkt jest bardzo wytrzymały, odporny na ścieranie, wodę i przede wszystkim prosty w montażu. Świetnie komponuje się z ciemnym gresem, a także złotymi elementami w łazience.W przedstawionej wizualizacji łazienki podłoga wyłożona jest gresem Como Wood Carvo Gold o wymiarach 120x20. To gres imitujący drewno w przepięknym ciepłym miodowym odcieniu. Zdecydowanie warto wspomnieć o tym, że płytki są antypoślizgowe za sprawą wypukłej struktury słoja drewna. To idealne rozwiązanie do łazienki urządzonej w stylu glamour z przedstawionego projektu. Choć sprawdzi się także we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim lub klasycznym.

Czerń i złoto jako idealny duet

Ten przepiękny projekt aranżacji łazienki zachwyca już od pierwszej sekundy – wyjątkowy charakter do wnętrza wprowadzają złote płytki Diamond Wave Gold o wymiarach 70x40. Wyróżniają się oryginalnym designerskim wzorem i metalizowaną powierzchnią w kolorze antycznego złota. To płytki tonalne – mogą pojawić się charakterystyczne przebarwienia, smugi i przetarcia, które dodają im unikalności. W projekcie wykorzystano bezbarwną fugę, która zapewnia niesamowity jednolity efekt. Złoto świetnie komponuje się z czarnym gresem na ścianach – łazienka jest elegancka i niezwykle stylowa.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt