kontrastowa łazienka

Wizualizacja
płytki w łazienkach
Biało-czarne pomieszczenia są niezwykle eleganckie w swojej prostocie. Równie ciekawie prezentują się ciemnoszare aranżacje w łazience  z dodatkiem śnieżnej bieli. Mocne kontrasty dodają wnętrzu oryginalności i świeżości. Pomieszczenie ma dwa oblicza, które łączą się ze sobą w ciekawym aranżacyjnym kontraście. Każdy centymetr salonu kąpielowego jest wysmakowany i dopracowany. Gra ciemnych i jasnych kolorów tworzy w pomieszczeniu niebanalny klimat.

Jasno, ciemno, naturalnie….

Ciemny gres imitujący kamień i znacznie jaśniejszy odcień szarych płytek  płynnie łączą się ze sobą w spójną estetycznie całość. To przenikanie się barw wprowadza do wnętrza harmonię i tworzy nieszablonową aranżację.  W tym klimacie idealnie zadomowiły się akcenty cieplejsze dzięki zastosowaniu dodatków drewnopodobnych. Mają one postać grubego blatu pod umywalkę oraz stylowej i schludnej półeczki. Całość uzupełnia śnieżnobiała lśniąca armatura łazienkowa.

Drobny dekor i akcent szkła

Oryginalne białe dodatki, takie jak lampy z kulistymi kloszami czy wazon na kwiaty dodają wnętrzu charakteru i świeżości. Oprócz tego w łazience umieszczone zostało duże białe lustro oraz szklane drzwi do kabiny prysznicowej. Pomieszczenie jest przez to wizualnie większe. Odbijające się światło w tafli szkła rozjaśnia salon łazienkowy i wizualnie je poszerza. Całość wygląda rewelacyjnie pod względem estetycznym i stylistycznym. Atrakcyjna gra kolorów sprawia, że wnętrze nie jest monotematyczne i nudne. To uniwersalne aranżacyjne tło dla różnego rodzaju mebli i dodatków.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt