KRONEWALD DARK BEIGE

Wizualizacja

Modna odsłona stylu nowoczesnego

Prezentowana łazienka to połączenie stylu nowoczesnego z ciepłymi akcentami drewna. Sprawia to, że jej wnętrze jest jednocześnie eleganckie i przytulne. Znaczny metraż pozwolił na zaaranżowanie w łazience obszernej strefy kąpielowej, w której znalazło się miejsce zarówno na wannę, jak i prysznic walk-in. Dwie umywalki sprawiają natomiast, że z łazienki równocześnie korzystać może więcej niż jedna osoba. Mimo takiej ilości sprzętów wnętrze nadal jest jasne i przestronne. Odpowiada za to nie tylko jego metraż, ale i optycznie powiększające pomieszczenie duże lustro, zamontowane nad blatem z umywalkami, okno o wymiarach balkonowych oraz jasny gres na części ścian.

Marmur w łazienkowym wydaniu

Jasny kolor ścian łazienki jest efektem wykończenia ich imitującym marmur gresem Carrara Lenox rozmiarze 120x60 cm. Płytki posiadają wykończenie w wersji matowej oraz maksymalnie białe tło, ozdobione delikatnymi, szarymi żyłkami. Rektyfikowany brzeg gresu umożliwia położenie go przy minimalnym wykorzystaniu fugi. Surowość białego marmuru w łazience przełamana jest zastosowaniem kafli Columbia Antracyt również w wersji matowej. Wielkoformatowy gres imitujący czarny kamień wyróżnia się wyrazistym wzorem i eleganckim charakterem. Wykorzystany został on do wykończenia ściany w części kąpielowej oraz wanny.

Drewno przełamujące elegancję

Drewnopodobne akcenty w prezentowanej łazience pojawia się, aby złamać jej surowy klimat i nowoczesność. Zastosowane na podłodze oraz fragmentach ścian kafle Kronewald Dark Beige mają za zadanie ocieplić wnętrze i dodać mu przytulności, a jednocześnie nie pozbawiać elegancji. Drewnopodobna glazura pojawia się na części ścian oraz w całości wykańcza podłogę. W połączeniu z czarnymi dodatkami prezentuje się niezwykle szykownie i stanowi swoistą ozdobę wnętrza.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt