Łazienka z czarnym rombem

Wizualizacja

Elegancka loftowa łazienka

Wizualizacja przedstawia prostą i funkcjonalną, ale jednocześnie elegancką i bardzo stylową łazienkę. Niektóre z elementów tej aranżacji pasują do loftowego stylu, jednak ta przestrzeń dodatkowo została nieco ocieplona przez wprowadzenie elementów wykończeniowych imitujących drewno. Choć przestrzeń jest dosyć minimalistyczna i prosta, to nie brakuje w niej charakterystycznych akcentów, na które koniecznie warto zwrócić uwagę. Duże okrągłe lustro wiszące na ścianie nad umywalką nadblatową powiększa i rozjaśnia dosyć ciemną łazienkę. Po jednej stronie lustra znajdują się oryginalne lampy wiszące, które są idealnym dopełnieniem przestrzeni urządzonej w industrialnym stylu.

Charakterystyczne romby na ścianie

Główna ściana w łazience, na której znajduje się umywalka i lustro, została wyłożona charakterystycznymi czarnymi płytkami Rombus Black Mat o wymiarach 24,5x14. Ten designerski wzór dostępny jest w czarnym macie i świetnie pasuje do industrialnych przestrzeni. Płytki ułożone są na ścianie w oryginalny wzór, który od razu rzuca się w oczy. Zdecydowanie wpisują się aktualne trendy wnętrzarskie.

Przełamanie czerni jasnym drewnem

Niezwykle ciekawym akcentem w aranżacji tego wnętrza jest modna lamela ścienna Lamelio Vasco Dąb Craft. Ten element wykończenia wnętrz wciąż zyskuje coraz większą popularność. Nie ma w tym nic dziwnego – jest prosty i jednocześnie efektowny. Znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach loftowych, jak i klasycznych lub minimalistycznych. Wykorzystana w tym projekcie lamela łazienkowa imituje kolor dębowego drewna z czarnym piórowpustem.  Podłoga i jedna ze ścian wyłożone są szarym gresem Madox Gris 120x60, który ma imitować beton wielkoformatowy. Wykonany jest w technologii nadruku HD, a płytki mają aż 8 różnych grafik, co gwarantuje niepowtarzalność. Szary gres oczywiście świetnie pasuje do czarnych matowych płytek znajdujących się na jednej ze ścian, ale także do drewna. Jasny odcień bardzo dobrze kontrastuje z pozostałymi materiałami wykorzystanymi w tym projekcie.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt