Łazienka z płytkami drewnopodobnymi + białe romby

Wizualizacja
Łazienka z płytkami drewnopodobnymi
Szukasz inspiracji, jak urządzić swoją łazienkę? Z naszymi płytkami stworzysz niepowtarzalne wnętrze, które zachwycać będzie nie tylko wyglądem, ale także przytulnością. Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie garść pomocnych sugestii, dzięki którym stworzysz łazienkę z płytkami drewnopodobnymi niczym z okładki pisma o tematyce wnętrzarskiej.

Białe romby z drewnem - połączenie minimalizmu z przytulnością

Wnętrza o jasnej kolorystyce pozwalają optycznie powiększyć nawet niewielkie pomieszczenia. Nie bez powodu biel od lat króluje w trendach wykończeniowych. Przedstawione wnętrze również opiera się o śnieżnobiały gres o wymiarach 120x60. Płytki BLANCO MATE o satynowo - matowym wykończeniu, wykorzystane zostały jako główne wykończenie ścian. Warto dodać, że nieprzypadkowo ułożone zostały one w poziomie, co pomieszczenie wydaje się być większe. Choć przedstawiona łazienka charakteryzuje się dość dużą przestrzenią, rozwiązanie to sprawdzi się także w mniejszych wnętrzach. Biała kolorystyka obecna jest także w akcencie dekoracyjnym, który częściowo pokrywa dwie, przeciwległe ściany. Płytki ROMBUS WHITE MAT RISCO ułożone zostały w ten sposób, aby tworzyć geometryczny wzór 3D. Zauważyć można je zarówno na ścianie, na której umieszczone są umywalki, jak i w okolicy wanny. To, na co warto zwrócić uwagę to zastosowanie podświetleń LED, które dodatkowo podkreślają zastosowane elementy dekoracyjne.

Łazienka z płytkami drewnopodobnymi - ociepl swoją przestrzeń

Biel i drewno to połączenie iście skandynawskie. W tym wydaniu nie bez powodu zdecydowano się na wykorzystanie płytek drewnopodobnych GRES TEAK BOSTON SANDAL. Ze względu na to, że w łazience mamy do czynienia z wysoką wilgotnością, zastosowanie naturalnego drewna byłoby problematyczne w codziennym utrzymaniu. Gres imitujący egzotyczne drewno z wyjątkową strukturą, która podkreśla słoje, świetnie zastąpi Ci mniej praktyczne rozwiązanie. Jak widać, w przypadku tego wnętrza płytki drewnopodobne znajdziemy nie tylko na podłodze, ale również na ścianie i suficie. Mimo to nie tworzą one uczucia przytłoczenia, a dodają przestrzeni przytulności i ocieplają surowe, białe wnętrze. Całość doskonale uzupełniają czarne dodatki, które obecne są w postaci szafek, grzejnika czy akcesoriów łazienkowych.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt