ŁUPEK ANNAPURNA

Wizualizacja
GRES ANNAPURNA GRIS NEGRO

Minimalistyczna aranżacja łazienki

Wizualizacja prezentuje zjawiskową i jednocześnie prostą łazienkę. Ta minimalistyczna aranżacja łączy ciemne i jasne barwy, które razem tworzą harmonijną przestrzeń. Akcent w postaci białych szafek z drewnianymi blatami dodatkowo ociepla wnętrze. Ogromne lustro na jednej ze ścian ma za zadanie optycznie powiększyć tę niedużą przestrzeń. Z kolei krągłe lustro i oświetlenie utrzymane w duchu minimalizmu to idealne dopełnienie całości. Przedstawiona łazienka przede wszystkim jest funkcjonalna. To zdecydowanie jej główna zaleta. Natomiast aranżacja miała nie przytłaczać użytkowników. Prosta, estetyczna i funkcjonalna – tak można ją opisać w kilku słowach. Nie da się zaprzeczyć, że wpisuje się w ramy minimalistycznego stylu w aranżacji wnętrz.

Modny gres na pierwszym planie

W przedstawionej wizualizacji łazienki ściany wyłożone są gresem Annapurna Negro Grespania o wymiarach 120x60 oraz 60x30. Zdecydowanie można powiedzieć, że jest to najpiękniejszy czarny łupek na rynku. Płytki wykonane są w technologii nadruku HD i mają 11 mm grubości – sprawdzą się zarówno na ścianach, jak i na suficie. Ciemny gres wprowadza do pomieszczenia trochę elegancji i wyjątkowego stylu. Z kolei ściana, na której wisi lustro, a także podłoga to miejsca wyłożone gresem Annapurna Gris Gespania o wymiarach 120x60 oraz 60x30. To piękny łupek w odcieniach szarości. Płytka ma kilkanaście różnych grafik, co sprawia, że każda aranżacja wnętrza z wykorzystaniem tego gresu jest wyjątkowa. Jasny odcień szarości świetnie kontrastuje z czernią i wprowadza trochę światła – to idealny duet.

Drewno przełamujące ciemne kolory

Łazienka w prezentowanej wizualizacji utrzymana jest w odcieniach czerni i szarości. To eleganckie barwy, które świetnie ze sobą współgrają. Jednak w takiej przestrzeni warto wprowadzić również elementy wykończeniowe i dodatki, które przełamią ten nieco mroczny klimat. Drewno jest niezwykle modnym materiałem w aranżacjach łazienki. W przedstawionym projekcie drewniane elementy wprowadzają do tej pięknej przestrzeni trochę przytulnego klimatu.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt