Madox i daring honey

Wizualizacja

Klasyczna łazienka ze szczyptą nowoczesności

Szarość to nowa biel. Jest to kolor ponadczasowy i uniwersalny, dlatego tak chętnie wykorzystuje się go w aranżacjach. Naszą propozycją na elegancką i klasyczną łazienkę są szare płytki imitujące beton w dwóch odcieniach. Delikatną szarość położono na ścianach, które wykończone są również farbą w kolorze czystej bieli. Drugi odcień szarości wpada w grafit – to właśnie ten odcień położono na podłodze i jednej ze ścian, na której znajduje się strefa mycia. Obydwa odcienie idealnie komponują się z białą wanną, toaletą oraz umywalką. Kropką nad „i” jest czarna armatura, która dodaje całej aranżacji elegancji. Takie połączenie elementów sprawia, że łazienka będzie modna zarówno teraz, jak i za kilka lat.

Beton i drewno – połączenie, które pokochasz

Podstawowym materiałem w naszej aranżacji są płytki imitujące beton. Jednak nasza łazienka jest ciepła i przytulna. Jest to zasługa drewnopodobnych płytek, które zostały umieszczone w strefie prysznica i wanny. Producent płytek zadbał o realistyczny wygląd dzięki zastosowaniu nadruku techniką HD, dodatkowo na każdej płytce są pięknie uwypuklone słoje, które do złudzenia przypominają deski. W kolekcji znajduje się aż 44 różnych grafik, właśnie dlatego ściany wyłożone gresem Daring Honey są piękne i jedyne w swoim rodzaju.

Bo diabeł tkwi w szczegółach

Aranżując łazienki zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. Dlatego w tym projekcie została wykorzystana czarna podwieszana szafka umywalkowa. Jej prosta minimalistyczna forma doskonale komponuje się zarówno z gresem, jak i z odpornym na zwiększony kontakt z wodą blatem MDF imitującym dąb classic. Ostatnim elementem naszego projektu jest czarna podtynkowa armatura z serii Omnires, która sprawia, że wnętrze pozbawione jest zbędnych elementów. Takie rozwiązanie jest nie tylko piękne, ale również bardzo praktyczne.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt