MARBLE D'ORO i LAMELE

Wizualizacja

Projekt: POLILINIA www.poliliniadesign.pl

Ciepłe wnętrze w oryginalnym wydaniu

Prezentowana łazienka to ciepłe wnętrze, w którym dominują jasne kolory z palety beżów. Odcienie te tworzą elegancką, ale oryginalną przestrzeń, która jest prawdziwym domowym SPA. Za niezwykły charakter łazienki odpowiadają od razu przyciągające wzrok lamele ścienne 3D - Como Wall – 111. Ten dekoracyjny element o prostokątnym kształcie wprowadza do łazienki nowoczesność, a jednocześnie oddaje hołd tradycji. Ich wyróżniającym elementem są proste żłobienia oraz dopracowane w szczegółach detale. Solidność oraz odporność na wgniecenia, odpryski oraz wilgoć pozwalają natomiast zastosować je na ścianie nad umywalką. Dopełnieniem jej designu jest duże, półokrągłe lustro, optycznie powiększające wnętrze.

Marmurowa elegancja

Choć najbardziej charakterystycznym elementem łazienki są lamele Como Wall – 111, to główny materiał wykończeniowy wnętrza stanowią jednak płytki Marble D’Oro Poler. We wnętrzu zostały zastosowane zarówno te o wymiarach 60x60cm, jak i ich większy rozmiar 120x60cm. Te pierwsze zdobią większość ścian pomieszczenia, a także zostały wykorzystane do położenia blatu, na którym osadzona jest nablatowa umywalka ze złotą baterią. Kafle Marble D’Oro Poler 120x60cm zastosowane są natomiast na całości podłogi. I mniejszy i większy rozmiar tego gresu to imitacja włoskiego marmuru o szaro- złotym wybarwieniu. Jego atutem jest nie tylko piękna kolorystyka, ale i rektyfikowany brzeg, umożliwiający ułożenie ich przy minimalnym wykorzystaniu fugi.

Francuski szyk

Ciepła i przytulności wnętrzu dodają drewnopodobne płytki Chevron Amber Roble. Duże, rektyfikowane zostały zastosowane na jednej ze ścian łazienki. Ułożone są na niej we wzór eleganckiej francuskiej jodełki. Wybarwienie w odcieniu drewna, a także naturalne, delikatne różnice tonalne pomiędzy kaflami sprawiają, że wnętrze nabiera przytulności i ciepłego klimatu.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Marcin S.
Marcin S.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Białe matowe płytki idealnie pasują do mojej małej łazienki :)
Płytki kładłem sam wiec mogę stwierdzić iż są rowniotkie i nie było problemu z ich położeniem, należy jednak pamiętać aby wyczyścić w nich spodnią część przed układaniem (pobiałka)

3 miesiące temu
Renata
Renata
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Pani Dorota spełnia marzenia! Polecam

6 miesięcy temu
Michał K.
Michał K.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Kafle świetnie wyglądają na żywo!

7 miesięcy temu
JOANNA G.
JOANNA G.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Błyskawiczna wysyłka do klienta, zgodna z zamówieniem. Otrzymałam 3 kafelki pękniete w dostawie, po wysłaniu zdjęć otrzymałam natychmiast nowe sztuki.Polecam!

8 miesięcy temu
WANDA C.
WANDA C.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Produkt zgodny z opisem i zdjęciem, realizacja zamówienia ekspresowa. Polecam w 100%. Bardzo dziękuję.

1 rok temu
Wyszukaj produkt