Marmur i kamień

Wizualizacja

Marmur i kamień – nowoczesny duet, który pokochasz

Szukając inspiracji na łazienkę idealną możesz zauważyć, że projektanci bardzo często sięgają po takie materiały jak kamień, marmur oraz drewno. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są to wzory ponadczasowe, eleganckie i piękne. Dokładnie taka jest nasza propozycja, w której wielkoformatowy gres w naturalny sposób oddziela od siebie dwie strefy. Pierwsza strefa kąpielowa ozdobiona jest płytkami imitującymi delikatny, a zarazem przepiękny biało-szary marmur, który tworzy spójną całość z wolnostojącą wanną. Obok wanny znajduje się owalna nablatowa umywalka, zamontowana na podwieszanej szafce. Stosując takie rozwiązanie zyskasz dużo miejsca do przechowywania kosmetyków. Tutaj w przeciwieństwie do strefy kąpielowej, projektanci zdecydowali się na czarny, elegancki marmur wykończony na wysoki połysk, przez który przechodzą białe żyły. Całość kompozycji zamyka podłoga wykończona gresem Eternal Pearl marki Baldocer. Jest to kolekcja, w której zastosowano technologię nadruku HD oraz 12 różnych grafik, dzięki czemu płytki doskonale imitują naturalny kamień.

Stwórz klimat z gresem Illinois

Drewno jest materiałem, które zawsze się obroni. Pasuje niemal do każdego stylu i wnętrza. Jest to element, który nawet w niewielkiej ilości wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. Również w tym projekcie niewielka ilość gresu Illinois Roble, nie tylko wydziela strefę prysznicową oraz toaletę, ale też przełamuje surowość marmuru. Płytki o wymiarze 120x23 cm, doskonale imitują naturalną deskę. Producent zadbał o każdy detal. Nadruk HD i trójwymiarowa struktura sprawiają, że dotykając gresu będziesz miał wrażenie, że dotykasz prawdziwego drewna. Płytki drewnopodobne mają jednak tę przewagę, że są odporne na zwiększony kontakt z wodą, dzięki czemu będą wyglądać pięknie przez wiele lat.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Anonim
Anonim
Recenzent
5/5

Złudzenie doskonałe istnieje. Musisz dotknąć, by uwierzyć! Perfekcyjna imitacja ryflowania, na której nie znać zacieków z wody. Pięknie się komponuje z miedzianą armaturą i pozwala stworzyć niepowtarzalny układ skosów, pionów i poziomów (płytki mają wiele wersji).

3 miesiące temu
izabela Jedrzejczyk
izabela Jedrzejczyk
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5
Płytkę arabeska widziałam u kogoś, postanowiłam że taką chcę mieć w kuchni. Na stronie kaflando znalazłam tą płytkę w najlepszej cenie. Przesyłka została doręczona bardzo szybko. Wszystko przyszło dobrze zabezpieczone na palecie, więc płytki dotarły całe. Ważne dla mnie przy zamawianiu tego typu pły...
Pokaż więcej
4 miesiące temu
Karolina Glogowska
Karolina Glogowska
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Płytki z kaflando piękne,wpraniałe do kuchni zmieściły się całe😊🤣

5 miesięcy temu
Anonim
Anonim
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Piękne kafle!

5 miesięcy temu
Anonim
Anonim
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Rewelacyjnie spisują się w roli podstopnic (w trakcie montażu)

8 miesięcy temu
Wyszukaj produkt