MARMUR Z CZARNĄ ŻYŁKĄ

Wizualizacja
CZARNY MARMUR ZE ZLOTĄ ŻYŁKĄ

Nowoczesna i elegancka przestrzeń

To projekt łazienki w nowoczesnym i niezwykle eleganckim wydaniu. W tej przestrzeni każdy szczegół jest bardzo dobrze przemyślany – nie ma tu miejsca na przypadek. Idealnie dobrane oświetlenie oraz podłużne lustro na całej ścianie to elementy optycznie powiększające przestrzeń i wprowadzające trochę blasku. Minimalistyczne dodatki wtapiają się w tło, nie zaburzając pomysłu na tę intrygującą przestrzeń.

Zjawiskowy marmur na ścianach

Zdecydowanie główną rolę w tej aranżacji przestrzeni grają zjawiskowe płytki Night Lux o wymiarach 120x60 zlokalizowane na ścianach. Imitują czarny marmur w matowej wersji. Wykonane są w technologii nadruku HD. Warto dodać, że to produkt klasy premium od hiszpańskiego producenta Ape Grupo. To właśnie dzięki nim łazienka wydaje się elegancka i luksusowa. Podłoga wyłożona została gresem Pulpis Marble Art Grey o wymiarach 120x60 oraz 60x60. To przepiękny szary gres imitujący jasnoszary kamień z delikatnym wzorem. To produkty wyróżniające się wysoką jakością i przystępną ceną. Te płytki również wykonane zostały w technologii nadruku HD. Mają aż 8 różnych grafik, co sprawia, że są niepowtarzalne. Ze względu na niezwykle delikatny wzór świetnie komponują się z nieco bardziej designerskimi elementami wykończenia przestrzeni.

Jasne drewno kontrastujące z czernią

W tej wizualizacji dosyć ciemną przestrzeń ożywiają drewniane elementy wykończenia, do których można zaliczyć lamelę ścienną Lamelio Vasco Dąb Craft. Ta lamela łazienkowa zdecydowanie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Imituje kolor dębowego drewna. To produkt wysokiej jakość, wodoodporny i łatwy w czyszczeniu. Lamelę można zamontować zarówno na ścianach, jak i na suficie. Poza tym drewniana minimalistyczna szafka pod umywalką oraz drewniane fragmenty ścian stanowią świetne przełamanie czerni, dominującej w tej przestrzeni. Łazienka przedstawiona na tej wizualizacji jest nowoczesna i funkcjonalna, a jednocześnie elegancka i bardzo stylowa. Wszystko dzięki świetnemu połączeniu poszczególnych elementów wykończeniowych i dodatków. 

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt