Nowoczesna łazienka

Wizualizacja

Projekt i realizacja: www.m2studio.pl

Eleganckie wykończenie łazienki

Beton architektoniczny od kilku lat robi spore zamieszenie na rynku surowców wystroju wnętrz. Jest elegancki, a zarazem surowy i nienachalny stylistycznie. Stanowi idealną bazę dla różnych stylów aranżacyjnych i ciekawie komponuje się z innymi surowcami, np. z drewnem czy szkłem. W przedstawionej realizacji użyto płytek gresowych, które znakomicie imitują beton zwykły i zacierany. Jeden jaśniejszy, a drugi o nieco ciemniejszej barwie łączą się w harmonijną całość. Na fragmencie ścian położony jest gres heksagonalny. Ta geometryczna powtarzalność tworzy ciekawą grę kształtów i wnosi do wnętrza element ekstrawagancji. Natomiast pozostałą część ścian ozdabia gres mający formę prostokąta. Efekt przecieranego betonu tworzy ciekawe wrażenie estetyczne i urozmaica wnętrze.

Przytulnie i jasno

Mimo użytego materiału o szarym wybarwieniu pomieszczenie nie jest ciemne. Idealnie urozmaica je designerska kolekcja desek od włoskiego producenta Rondine. Jasne wybarwienie płytek drewnopodobnych dodaje wnętrzu światła i wizualnie poszerza je. O atrakcyjności gresu świadczy dodatkowo efekt spękania, które wypełnia żywica oraz powierzchnia rustykalna z mocno uwypuklonymi słojami. Te cechy produktu wpływają na mocno realistyczne odwzorowanie naturalnego drewna. Oprócz ciepła drewna w salonie kąpielowym jest biała armatura łazienkowa z niewielkimi czarnymi  dodatkami. Uwagę przyciąga biała umywalka ustawiona na drewnianym blacie oraz duże owalne lustro w czarnej ramce. Nie brakuje też roślinności, która ożywi wnętrze i dodaje świeżości. Całość ma charakter industrialny, ale delikatnie nawiązuje do takiej stylistyki. Jest to wnętrze urządzone z estetycznym wyczuciem, pełen harmonii za zarazem dynamiki.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Kinga Madej
Kinga Madej
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Przepiękne płytki, idealne zarówno na ścianę, jak i na podłogę. Łatwe w utrzymaniu czystości, polecam :)

2 miesiące temu
Anonim
Anonim
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Zdjęcia chyba mówią same za siebie - piękne płytki :) Do tego wspaniała obsługa od projektu do dostawy płytek na budowę. Jesteśmy zachwyceni i szkoda, że skala ma tylko 5 gwiazdek :)

4 miesiące temu
Ewelina D.
Ewelina D.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Świetna jakość, wspaniały design, płytki wyglądają przepięknie i spełniają moje marzenia o pięknym pomieszczeniu!

8 miesięcy temu
Emilia K.
Emilia K.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Płytki są przepiękne! W rzeczywistości wyglądają jak naturalny kamień a w promieniach słońca bardzo delikatnie mienią się jakby miały śladowe ilości brokatu. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo pomocna również podczas składania reklamacji.

10 miesięcy temu
Agnieszka K.
Agnieszka K.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Płytki piękne, równe, jakosciowo bardzo dibre. Ułożenie, mimo trochę skomplikowanego wzoru, nie sprawiło fachowcowi problemu. A efekt przerósł nasze oczekiwania. Jesteśmy zachwyceni. Ściana wygląda cudownie. Polecamy zakup.

11 miesięcy temu
Wyszukaj produkt