ONYX AQUA

Wizualizacja
Codzienne czynności pielęgnacyjne w przytulnym i eleganckim otoczeniu na pewno stają się przyjemniejsze. Taka jest właśnie łazienka zaaranżowana w atrakcyjnym gresie, który imituje szlachetny minerał  alabaster.  W pomieszczeniu panuje ciepły klimat. Jasne, alabastrowe tło na ścianach i na podłodze rozświetla i wizualnie powiększa  wnętrze. Ciemniejsze smugi na połyskliwych płytach stwarzają efekt falowania. Aranżacja jest dzięki temu dynamiczna i harmonijna.

Ciepłe drewniane akcenty

Surowość kamienia przełamuje jego jasna barwa. Wysoki poler sprawia, że wnętrze wygląda jeszcze bardziej luksusowo. Również elementy  drewniane w postaci gresu EBONY MIELE GEOTILES wpisują się w ten pałacowy wystrój.  Designerski wzór płytki chevron - jodła francuska - ma naturalne wybarwienie i delikatne różnice tonalne. To i fotorealistyczny nadruk tworzy naturalny efekt drewnianego parkietu. Dzięki temu wnętrze staje się jeszcze cieplejsze i zróżnicowane  pod względem użytych materiałów.

Dekor ma również znaczenie

Ne tylko ściany i podłoga stanowią o elegancji i przytulności wnętrza. W aranżacyjnym tle świetnie odnajduje się śnieżnobiała armatura oraz sanitariat. Drewniane blaty pod umywalkami, stolik i drzwi o podobnym wybarwieniu wnoszą jeszcze więcej naturalności i prostoty. Nowoczesne, okrągłe duże lustro dopełnia aranżację światłem i elegancją. Jasny szlachetny kamień i drewno to modne i idealne połączenie. Na bazie takiego tła można stworzyć wiele atrakcyjnych aranżacji w nowoczesnej i klasycznej  stylistyce.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Bartosz S.
Bartosz S.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Szybko i ładnie zrobiony projekt łazienki

4 dni temu
Ewelina Szymańska
Ewelina Szymańska
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5
Niezadowoleni z mężem projektem łazienki od architekta wnętrz na własną rękę pojechaliśmy do Kaflando żeby wybrać płytki. Podczas wspólnej rozmowy powiedziano Nam, że możemy online umówić się na wizualizację z Panią architekt. Skorzystaliśmy z takiej możliwości. Pani Dorota w jednej cenie nie tylko ...
Pokaż więcej
3 miesiące temu
Paulina C.
Paulina C.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Powstała z nich wspaniała jodełka. Gorąco polecam :)

3 miesiące temu
Anonim
Anonim
Recenzent
5/5

Złudzenie doskonałe istnieje. Musisz dotknąć, by uwierzyć! Perfekcyjna imitacja ryflowania, na której nie znać zacieków z wody. Pięknie się komponuje z miedzianą armaturą i pozwala stworzyć niepowtarzalny układ skosów, pionów i poziomów (płytki mają wiele wersji).

3 miesiące temu
Paula
Paula
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Biały gres o dużym formacie? Zdecydowanie tak! Rektyfikacja dająca możliwość zastosowania fugi o minimalnej szerokości oraz satynowe wykończenie płytki to idealny duet do łazienki 👍👌

5 miesięcy temu
Wyszukaj produkt