PANDA WHITE

Wizualizacja
gres panda white biały marmur

Autor wizualizacji: NEST Real Estate & Interior Instagram @nest_szczecin

 

Przepis na ekscentryczną elegancję

To odważne wnętrze dedykowane jest osobom, które cenią oryginalność i niesztampowość, a także nie boją się mocnych i kontrastujących ze sobą połączeń kolorystycznych. Pierwsze skrzypce w łazience gra bowiem kolor bordo, pojawiający się na ścianach. W połączeniu ze złotem tworzy on przyciągający wzrok, a jednocześnie niezwykle elegancki zestaw. Jego dopełnieniem jest surrealistyczny kolarz, umieszczony tak, aby odbijać się w lustrze zawieszonym nad umywalką. Aby ściana ta była jeszcze ciekawsza, to szklana tafla ma jeden z boków zaokrąglony i sięga do samego sufitu. Taki zabieg wprowadza do łazienki lekkość, powiększa ją i niweluje problem braku okna w pomieszczeniu.

Biało - czarne tło elegancji

Ważnym dopełnieniem eleganckiej, ale ekscentrycznej łazienki jest tło, na którym eksponowane są złote i bordowe elementy. Tworzy je gres Panda White 120x60 cm. Ich faktura oraz wybarwienie imitują niezwykle luksusowy biały marmur z czarnymi żyłkami. Ten klasyczny wzór nadaje łazience klasycznego charakteru z elementami glamour. Delikatny połysk podkreśla wystrój, a rektyfikowane brzegi pozwoliły zastosować niewidoczne dla oczu fugi. Design gresu sprawi również, że staje się on swoistą ozdobą łazienki, przez co we wnętrzu pojawia się nie wiele ozdób. Nieliczne dodatki to jedynie praktyczne przedmioty takie jak kubek na szczoteczki do zębów czy dozownik na mydło.

Gres Panda White pojawiają się zarówno na ścianach, jak i na podłodze łazienki. Rozmiar kafli sprawia, że nie przytłaczają one niedużej łazienki, a wręcz odwrotnie – dodają jej przestronności. Uniwersalna kolorystyka sprawia natomiast, że pasują one do pozostałych elementów wystroju.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Łazienka z płytkami drewnopodobnymi + białe romby

Wnętrza o jasnej kolorystyce pozwalają optycznie powiększyć nawet niewielkie pomieszczenia. Nie bez powodu biel od lat króluje w trendach wykończeniowych.

MURALES - DWA ODCIENIE

Elegancka, a jednocześnie minimalistyczna w wyrazie łazienka to przykład wykorzystania stylu industrialnego w aranżacji pokoju kąpielowego.

Wyszukaj produkt