PASY GROUND

Wizualizacja

Zacierany beton i szare pasy w jodełkę - połączenie elegancji i nowoczesności

Beton, jako materiał, często kojarzony jest z surowością i chłodem. Płytki gresowe imitujące beton doskonale oddają ten wygląd. Jednak taki efekt aranżacyjny można łatwo przełamać, dodając do wnętrza ciepłe złote dodatki i śnieżnobiałą armaturę łazienkową. To kontrastujące połączenie tworzy interesujący efekt wizualny, który dodaje pomieszczeniu charakteru. Dzięki ułożeniu płytek gresowych imitujących beton w popularny wzór jodełki, ściana nabiera zjawiskowego wyglądu. To dynamiczne rozwiązanie aranżacyjne dodaje wnętrzu energii i oryginalności. Cieniowana szarość płytek działa uspokajająco, jednocześnie stanowiąc atrakcyjne tło dla reszty wystroju. Płytki gresowe imitujące beton, choć tworzą wrażenie surowości i chłodu, mogą być doskonałą bazą do stworzenia wyjątkowej aranżacji. Poprzez dodanie ciepłych złotych dodatków i białej armatury łazienkowej, można złamać tę surowość i dodać wnętrzu przytulności. Wykorzystanie popularnego układu płytek w formie jodełki nadaje ścianie niezwykłego efektu wizualnego, który dodaje pomieszczeniu dynamiki i oryginalności. Cieniowana szarość płytek stanowi atrakcyjne tło dla pozostałych elementów wystroju, tworząc spokojną i harmonijną przestrzeń.

Szare kafle  z wyjątkowo realistyczną teksturą i kolorem

Duże płytki gresowe imitujące zacierany beton, które tworzą spójną całość z betonową jodełką, nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Gładka powierzchnia płytek, umieszczona w bliskim sąsiedztwie szarych pasów, prezentuje się zjawiskowo. To interesujące połączenie tworzy całość o atrakcyjnym charakterze dekoracyjnym. Ściana nie jest monotonna, przyciąga spojrzenie i stanowi wszechstronne tło dla różnych elementów wystroju. Duże kafle gresowe, które imitują zacierany beton, doskonale komponują się z betonową jodełką, tworząc harmonijną aranżację. Gładka powierzchnia tych kafli, w bliskim sąsiedztwie szarych pasów, prezentuje się niezwykle efektownie. Takie zestawienie tworzy interesującą całość, która stanowi atrakcyjny element dekoracyjny w pomieszczeniu. Ściana nabiera głębi i nie jest monotonna, przyciągając wzrok i dodając dynamiki przestrzeni. Ponadto, uniwersalne tło, jakim jest betonowa powierzchnia, umożliwia swobodne eksponowanie różnych elementów wystroju, dzięki czemu można łatwo dostosować wnętrze do własnych upodobań i stylu.

Gra w czarne i białe

Czerń i biel to tradycyjne kolory, które podobnie jak szarości są uniwersalne. Fragment czarnej ściany z centralnym elementem, jakim jest lustro, ciekawie koresponduje z szarym gresem. Oprócz tego w łazience nie brakuje innych czarnych dodatków, takich jak kran, lampa, uchwyt na ręcznik i papier oraz podajniki mydła. Natomiast biała armatura łazienkowa tonuje czarne i szare barwy. Wnętrze jest harmonijne i spokojne. Łazienka z gresem, imitującym  beton to udane połączenie minimalizmu, nowoczesności i przytulności.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Katarzyna K.
Katarzyna K.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Polecam
Ogromny wybór płytek.
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Profesjonalna pomoc w doborze i w zamówieniu. Płytki odpowiednio zabezpieczone. Nie było żadnych reklamacji 🙂

1 miesiąc temu
Julia
Julia
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Po roku użytkowania, mogę szczerze stwierdzić, że płytki sprawdzają się na medal: design jest na medal, nie widać brudu na płytkach, bardzo łatwo się je czyści, prawie wcale nie grzeją się na słońcu (to nas zaskoczyło).
Uwielbiam poranną kawkę na moim balkonie i ponadczasowość tych płytek.

3 miesiące temu
Klaudia
Klaudia
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Piękne kafelki super efekt! Polecam 😍

5 miesięcy temu
Martyna
Martyna
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5
Jestem bardzo zadowolona, mam mnóstwo zapytań o to co jest na ścianie. Gres wyglada pięknie, jest trwały (co niejednokrotnie sprawdził już mój syn) no i łatwy w czyszczeniu. Same plusy. Na dodatkową pochwałę zasługuje obsługa klienta. Dwie dolne paczki były potłuczone i bezproblemowo nastąpił zwrot ...
Pokaż więcej
5 miesięcy temu
Natalia
Natalia
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Elastyczne podejscie do klienta!

11 miesięcy temu
Wyszukaj produkt