REALIZACJA APART 4U

Wizualizacja

Drewno w łazience – przepis na ciepło i przytulność

Drewnopodobne płytki od kilku sezonów są hitem łazienkowych aranżacji. W prezentowanym wnętrzu pojawiają się one w klasycznej, uniwersalnej odsłonie, która przypadnie do gustu każdemu. Naturalny odcień glazury Tapiso Beige doskonale wpisuje się w beżowo - kremową paletę barw zastosowaną we wnętrzu, dodając całości przytulności i ciepła. Ich klasyczny design podkreśla również harmonie i ład aranżacji. Płytki zostały zestawione z oświetleniem wbudowanym w ramę okrągłego lustra, tworzą na ścianie niepowtarzalny efekt 3D, wyprowadzający z wnętrza nudę i monotonię. Trójwymiarowość do wnętrza wprowadza nie tylko drewnopodobny gres Tapiso Beige, ale także niezwykła glazura Dune Neve Satin w kolorze czystej bieli. Ona również pochwalić może się strukturą 3D, która mieni się pod wpływem światła i optycznie powiększa niewielką łazienkę. Płytki Dune Neve Satin zastosowane zostały w części prysznicowej, dzięki czemu ich struktura może pięknie odbijać się w szybie, tworząc niezwykłe iluzje. W łazience pojawiają się też płytki Neve Satin Baldocer o wymiarach 90x30cm, które dopełniać mają aranżacje ścian. Dzięki swojej białej barwie doskonale współgrają one z kaflami na podłodze, a także nie przyćmiewają oryginalności pozostałych materiałów wykończeniowych.

Przepis na klasykę – monochromatyczna podłoga

Różnorodne wykończenie ścian łazienki wymagało zastosowania prostej i klasycznej podłogi, która nie będzie przyćmiewać ściennej glazury. W tym zakresie doskonale sprawdziły się białe, matowe płytki Super White 60x50cm. Stanowią one piękne tło dla mocniejszych akcentów aranżacyjnych. Podobnie jak inne płytki w łazience one również zostały ułożone przy minimalnej ilości fugi, tym samym tworząc gładką taflę.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Zuzanna
Zuzanna
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Super opcja! Polecamy!

2 tygodnie temu
Krystian
Krystian
Recenzent
5/5

Piękny wzór! Robią efekt wow!!!! Idealnie dobrane połączenie dzięki Kaflando!

3 tygodnie temu
Agata B.
Agata B.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Jestem bardzo zadowolona z jakosci plytek, sa rowne, nie pekaly w trakcie docinania. Dostawa byla szybka. Pierwszy sklep, w ktorym sprzedawca wyjasnil mi wszystkie watpliwosci i mial dla mnie czas. Bardzo polecam! Agata

6 miesięcy temu
Małgorzata Ciepłowska
Małgorzata Ciepłowska
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

płytka ok, biała błyszcząca

11 miesięcy temu
Patryk Żynda
Patryk Żynda
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Dobra jakoś do ceny i na b.dobrym poziomie załatwianie reklamacji

12 miesięcy temu
Wyszukaj produkt