RUSTYKALNE DETROIT

Wizualizacja

Łazienka w rustykalnym stylu

Elegancka łazienka zaprezentowana w tej wizualizacji zdecydowanie wpisuje się w ramy rustykalnego stylu w aranżacji wnętrz. Można nawet powiedzieć, że jest nieco mroczna, a przy tym wciąż elegancka i stylowa. Połączenie ciemnego drewna z przepięknym gresem imitującym zacierany beton to strzał w dziesiątkę. Ten idealny duet nadaje wnętrzu ostatecznego charakteru. Duże okrągłe lustro z oświetleniem LED znajdujące się nad umywalką oprócz tego, że jest funkcjonalne – dodatkowo powiększa i rozjaśnia przestrzeń. Poza tym dwie charakterystyczne lampy ze złotym wykończeniem i kloszami w rustykalnym stylu to świetne źródło dodatkowego światła i niezwykle ciekawy akcent w tej aranżacji.

Połączenie szarości i drewna

W tej pięknej wizualizacji łazienki na ścianach wykorzystano unikalny gres Detroit Coal o wymiarach 120x60. Płytki imitują zacierany beton. Piękny deseń o charakterze stiuku sprawia, że są niepowtarzalne. Świetne oświetlenie wykorzystane przy projektowaniu tej przestrzeni dodatkowo uwydatnia wyjątkowość tego efektownego gresu. Warto mieć na uwadze fakt, że te płytki są niezwykle trwałe – można wykorzystać je zarówno na ścianach, jak i podłodze.  Jednak w tym projekcie podłoga wyłożona została płytkami Intarsio Moro o wymiarach 61x61. Imitują parkiet wiedeński i są świetnym przełamaniem surowego betonu. To włoski produkt wysokiej jakości o naturalnym wybarwieniu. W prezentowanej wizualizacji te płytki imitujące drewno wykorzystano także na ścianie przy wannie. Stanowią one nie tylko bardzo ciekawy element dekoracyjny, ale przede wszystkim wprowadzają do tej oryginalnej przestrzeni przytulny klimat.

Eleganckie i przytulne wnętrze

Łazienka prezentowana w tym projekcie z jednej strony jest nieco surowa za sprawą gresu imitującego beton, ale jednocześnie jest również elegancka i przytulna poprzez wykorzystanie drewna i stylowych dodatków. Drewniana szafka pod umywalkę, loftowa przesłona prysznicowa i inne oryginalne elementy aranżacji w tym wnętrzu to dopełnienie stylowego wystroju.    

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt