Rustykalnie z łupkiem

Wizualizacja
projekt łazienki on line

Styl rustykalny w nowoczesnym wydaniu

Rustykalne wnętrza kojarzą się z ciepłem i przytulnością babcinego domu, jednak mogą one mieć i nowocześniejszy wymiar. Taki obserwować możemy w prezentowanej łazience. Jej wystrój pełnymi garściami czerpie z rustykalnego designu jednocześnie łącząc go z nowoczesnymi rozwiązaniami. Elementem nawiązującym do natury we wnętrzu są drewnopodobne płytki. W łazience pojawia się gres Bricola Miele oraz Como Wood Carvo Gold. Obydwie glazury posiadają ciepłe, miodowe wybarwienie, które wprowadza do wnętrza przytulność i nastrój. Dzięki temu, że mają rektyfikowane brzegi, możliwe było użycie minimalnej fugi, przez co stworzyły gładkie, niczym niezmącone powierzchnie. Drewnopodobne płytki w łazience pojawiają się na ścianie w części prysznicowej oraz na posadzce.

Niecodzienne połączenie: drewno i łupek

Drewnopodobny gres to przejaw rustykalnej klasyki we wnętrzu, nowoczesność do aranżacji wprowadza natomiast gres Howen Walnut 120x60cm. Imituje on naturalny łupek w kolorze grafitu i rdzy. Gres ten prezentuje się nowocześnie, a jednocześnie industrialnie. Dodaje całości wystroju łagodnej surowości i prostoty. Stanowi świetne połączenie zarówno z drewnopodobną podłogą i ścianą, jak i czarnymi dodatkami, które królują w łazience. Ciemne materiały wykończeniowe w łazience równoważą białe sprzęty sanitarne: miska WC oraz umywalka o oryginalnym kształcie. Pięknym akcentem kolorystycznym są również zielone rośliny w donicach, a także przezroczyste klosze lamp. Oświetlają one wnętrze, które pozbawione jest okna, a optycznie powiększa je duża, półokrągła tafla lustra zamontowana nad umywalką.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Jowita
Jowita
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

O tę płytkę mamy chyba najwięcej zapytań. Niesamowicie ocieplają wnętrze. Są bezobsługowe. Ponoć wymagały precyzji przy docinaniu na rogach, ale fachowiec sobie z nimi poradził.

3 miesiące temu
Anonim
Anonim
Recenzent
5/5

Złudzenie doskonałe istnieje. Musisz dotknąć, by uwierzyć! Perfekcyjna imitacja ryflowania, na której nie znać zacieków z wody. Pięknie się komponuje z miedzianą armaturą i pozwala stworzyć niepowtarzalny układ skosów, pionów i poziomów (płytki mają wiele wersji).

4 miesiące temu
Grzegorz
Grzegorz
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

👍👍👍 100% zadowolenia z płytek i obsługi klienta

5 miesięcy temu
Katarzyna B.
Katarzyna B.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Płytki są przepiękne. Doskonale wpasowały się w wystrój naszej nowej kuchni. Są przysłowiową "wisienką na torcie". Wiedziałam, że będą piękne, już po otrzymaniu próbek, ale efekt przerósł moje oczekiwania. Szczerze polecam

8 miesięcy temu
Krzysztof P.
Krzysztof P.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5
Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią Dorotą z działu projektowego Kaflando i w 100% polecamy wybór, zarówno usługi projektowania, jak i zakupy w Kaflando. Pani Dorota przygotowała dla nas projekt mikro-łazienki, wysłuchała naszych potrzeb, uwzględniła styl jaki chcieliśmy uzyskać i zmi...
Pokaż więcej
1 rok temu
Wyszukaj produkt