Z niebieską jodełką

Wizualizacja

Projekt: Studio DOBRY POMYSŁ

www.studiodobrypomysl.com

Zjawiskowa łazienka w eklektycznym stylu

Eklektyczny styl we wnętrzach jest mieszanką kilku pozornie niepasujących do siebie pomysłów na aranżację przestrzeni. W przedstawionej wizualizacji wykorzystano różne wzory i motywy, a także mocne kolory, które od razu rzucają się w oczy. To nowoczesne wnętrze, w którym z jednej strony da się dostrzec nutkę przepychu, a z drugiej można zauważyć minimalistyczne elementy wykończenia i dodatki.

Szaleństwo barw i wzorów we wnętrzu

W tym projekcie na pierwszy plan wysuwa się głęboki niebieski kolor, który zdecydowanie zdominował całe pomieszczenie. Kontrastem do ścian w niebieskich odcieniach jest wzorzysta podłoga utrzymana w czarno-biało-szarym odcieniu. Wykorzystano płytki Patchwork Fowler Petals o wymiarach 15x15. Warto dodać, że 4 oddzielne płytki tworzą cudowny wzór. Te oryginalne płytki świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych, eklektycznych, jak i tych urządzonych na przykład w stylu glamour.

Charakterystyczna jodełka w aranżacji łazienki

Na ścianie zjawiskowo prezentuje się przepiękna jodełka – to płytki Baldocer Harlem Blue o wymiarach 30x7,5. Te niebieskie cegiełki w połysku ułożone w charakterystyczną i modną jodełkę nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. To płytki hiszpańskiego producenta, które wyróżniają się wysoką jakością i unikalnością. Sprawiły, że łazienka w tej wizualizacji stała się nieco ekstrawagancka i wyróżnia się na tle klasycznych projektów.  Przy produkcji tej cegiełki wykorzystano efekt postarzania, aby nieco przypominała płytki z dawnych lat. Cegiełki można układać na kilka sposobów – w tej aranżacji pięknie prezentują się ułożone w modną jodełkę, ale można również wykorzystać motyw z przesunięciem. Głęboki niebieski odcień płytek pozwala przenieść się w nadmorski klimat i poczuć głębokie odprężenie. Wanna wyłożona jest klasyczną glazurą w połysku White o wymiarach 60x30. To świetny produkt w przystępnej cenie. Czysta biel jest świetnym przełamaniem szaleństwa, które króluje w pozostałej części tej wyjątkowej przestrzeni. Złote dodatki takie jak: rama lustra, bateria prysznicowa i umywalkowa, a także elementy oświetlenia – wprowadzają do tej oryginalnej przestrzeni nutkę elegancji i szyku.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt