złoty marmur i illinois roble

Wizualizacja
płytki złoty marmur
Marmur uważany jest za materiał bardzo surowy, chłodny. Natomiast drewno wręcz przeciwnie. Ociepla wnętrze i dodaje mu przytulności. Łazienka zaaranżowana z tych dwóch kontrastowych elementów wygląda niebanalnie i nie jest stylistycznie monotematyczna. Jeśli do tego pojawiają się złote akcenty, całość prezentuje się już niezwykle ciekawie. Złoto ożywia, ociepla i dodaje elegancji. Trzeba jedynie uważać, aby nie przedobrzyć, bo bardzo łatwo stworzyć efekt przepychu i estetycznego kiczu.

Nowocześnie i klimatycznie

Łazienka skąpana w jasnych barwach, złocie i drewnie wygląda nowocześnie i elegancko. Po wejściu do wnętrza odnosi się wrażenie naturalności przeplatanej z subtelną elegancją. Marmurkowe płytki rozjaśniają przestrzeń i dodają jej energii, natomiast drewno wprowadza przytulny, spokojny klimat. Gresy imitujące marmur ze złotym mniej lub bardziej wyrazistym żyłkowaniem również ożywiają i ocieplają wnętrze. Szczególnie ciekawie wygląda połączenie w jedną spójną całość elementów drewnianych z lśniącymi płytkami o białym wybarwieniu. Takie są szafeczki naścienne lub ta umieszczona pod umywalką. Zestawienie tych dwu znacznie różniących się do siebie materiałów tworzy oryginalne i designerskie rozważanie aranżacyjne.

Dodatki mają duże znaczenie!

Zanurzoną w bieli i złocie przestrzeń uzupełnia nie tylko drewno, ale też atrakcyjne dla oka dodatki. To m.in. okrągłe duże lustro otoczone ledową listwą. Delikatnie rozproszone światło wprowadza kolejny akcent ekstrawagancji i luksusu. Strefa lustra dodatkowo oznaczona jest złotą listwą umieszczoną na białej marmurowej ścianie. Całościowy efekt jest idealny i fascynujący. Sporego uroku łazienkowemu wnętrzu dodaje białe podłużne siedzisko w formie ławki na drewnianych nogach. W aranżacyjnym tle znajduje się także biała drabinka na ścianie oraz obraz, również utrzymany w jasnych tonacjach. Gdzieniegdzie umieszczone są szklane wazony i metalowe elementy przy strefie toalety. Obok okrągłego lustra są też ozdobne tuby Led na suficie o obłych kształtach. Taka geometryczna forma łagodzi estetykę wnętrza i wprowadza do niego szczyptę harmonii.

Lśniące, złote i drewnopodobne

Płytki gresowe użyte do wykonania aranżacji tej łazienki to wysokojakościowe produkty. Gres drewnopodobny został położony na podłodze i na fragmentach ściany. Charakteryzuje się wysoko realistycznym nadrukiem HD połączonym idealnie uwypukloną strukturą słojów. Natomiast gres imitujący biały marmur z delikatnym złotym wzorem w wersji polerowanej położony jest przede wszystkim na ścianach. 10 mm grubości i technologia nadruku HD sprawia, że jest to produkt trwały i atrakcyjny dla oka. Efekt lśnienia wzmacniają złote listwy, które dają idealne lustrzane odbicie i połysk.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Aneta O.
Aneta O.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Plytki rewelacyjne nie widac brudu, latwo sie czyszczą. Obsluga i dostawa ekspres.

22 godziny temu
Jowita
Jowita
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

O tę płytkę mamy chyba najwięcej zapytań. Niesamowicie ocieplają wnętrze. Są bezobsługowe. Ponoć wymagały precyzji przy docinaniu na rogach, ale fachowiec sobie z nimi poradził.

6 dni temu
Anonim
Anonim
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Świetnie się prezentują

3 miesiące temu
Natalia
Natalia
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Bardzo zadowolona!

8 miesięcy temu
Edyta
Edyta
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Kafelki są przepiekne! ulozone w kuchni jako zabezpieczenie blatu! fuga czarna doskonale się komponuje

10 miesięcy temu
Wyszukaj produkt