chevron amber I MARMUR

Wizualizacja

W aranżacji wykorzystano:

Projekt: Aleksandra Janiszek

IG @ajaniszek.architekturawnetrz

Ciepła elegancja w najmodniejszym wydaniu

Utrzymana w jasnej kolorystyce łazienka to przykład wnętrza, gdzie połączone zostały dwa najpopularniejsze trendy aranżacji pokoi kąpielowych ostatnich lat. Pierwszym z nich są marmuropodobne płytki, które do wnętrz wprowadzają elegancję, luksus i szyk. W prezentowanej łazience wykorzystany został gres Carrara Lenox 120x60 cm w wersji matowej. Wyróżniają się one śnieżnobiałym tłem oraz delikatnymi szarymi żyłkami.

Surowa forma gresu Carrara Lenox ocieplona jest drewnianymi akcentami. Do prezentowanego wnętrza wprowadzają je kafle Chevron Amber Roble o dużym, rektyfikowanym formacie. Ich naturalne wybarwienie i delikatne różnice tonalne sprawiają, że doskonale imitują prawdziwe drewno. Podkreśleniem ich wyjątkowego designu jest eleganckie ułożenie na kształt francuskiej jodełki. Jest to forma ułożenia gresu, która zwraca uwagę i jest mocnym akcentem aranżacyjnym. Aby jej nie przyćmić, podłoga została wykończona klasycznymi drewnopodobnymi płytkami Amber Roble 120x15cm.

Niezauważona biel

Do tak urządzonego wnętrza doskonale pasują białe sprzęty kąpielowo-sanitarne oraz meble. Nie gryzą się one z paletą barw materiałów wykończeniowych, a wręcz wtapiają się w nią. Dzięki temu wnętrze jest niezwykle harmonijne i uporządkowane. Ład w nim pozwala zastosować też minimum dodatków i ozdób, a także pojemne szafki do przechowywania. Otwarte półki pozwalają wyeksponować praktyczne dekoracje, natomiast zamknięte szafki ukrywają łazienkowe tekstylia.

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt