LASTRYKO I DREWNO

Wizualizacja
  płytki lastyko szare płytki do łazienki

Projekt: www.architeka.co

Lastryko i drewno – duet idealny

Prezentowany projekt to połączenie klasycznych elementów z tymi retro. Przestrzeń dopełniają akcesoria w kolorze czarnym. Zastosowana paleta barw oraz materiały wykończeniowe pozwoliły stworzyć wnętrze pełne spokoju, harmonii oraz stosowanej elegancji. Oszczędna paleta kolorów nie sprawia jednak, że wnętrze jest nudne. Dodatkiem, który je ożywia jest glazura Tapiso Beige. Te płytki o strukturze 3D imitują boazerię. Pojawiają się one na ścianie nad umywalką oraz na jednej ze ścian pod prysznicem. Takie umiejscowienie pozwala uzyskać niepowtarzalny, przestrzenny efekt, który dodatkowo podkreśla industrialna lampa oraz eliptyczne w kształcie lustro. Jego tafla odbija piękne płytki lastriko w kolorze szarym. Pokryte jest nimi większość ścian. Płytki Hannover Gris zostały ułożone z minimalnym użyciem fugi, dzięki czemu ściany tworzą gładką powierzchnię. Jej dopełnieniem jest monochromatyczna szara podłoga wykończona gresem Pulpis Marble Art Grey, które imitują kamień i zachwycają delikatnym wzorem.

Czerń, która jest przytulna

Dodatki takie jak sprzęty sanitarne, ramy lustra, oświetlenie, bateria umywalkowa, deszczownica, fronty szafek utrzymane są w kolorze czarnym, w macie. Dzięki temu jednak, że łączą się one z płytkami Tapiso Beige o ciepłym odcieniu nie wprowadzają do wnętrza surowości i zimna. Drewnopodobny gres sprawia, że cała aranżacja jest przyjemna w odbiorze, a jego dekoracyjność sprawia, że łazience niepotrzebne są ozdoby. Ich brak pozwala zachować we wnętrzu porządek i ład.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Dominika
Dominika
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5
Płytki białs cegiełka od Kaflando to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości materiałów wykończeniowych do swojego domu. Pierwsze wrażenie po otwarciu paczki z płytkami Kaflando jest imponujące - płytki mają równą powierzchnię, pięknie gładką strukturę i idealnie biały kolor. Są one...
Pokaż więcej
7 dni temu
Krystian
Krystian
Recenzent
5/5

Wszystko tak jak powinno być!

2 tygodnie temu
Paula
Paula
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Standardowa chromowana kolorystyka i prosty design idealnie wpasowują się do nowoczesnego wnętrza mojej łazienki ❤

2 miesiące temu
Jacek B.
Jacek B.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Przepiękna boazeria. Bardzo dobra jakość. Płytki są solidne i wyglądają świetnie. Na żywo jeszcze lepiej niz na zdjęciu.

2 miesiące temu
Katarzyna B.
Katarzyna B.
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Płytki są przepiękne. Doskonale wpasowały się w wystrój naszej nowej kuchni. Są przysłowiową "wisienką na torcie". Wiedziałam, że będą piękne, już po otrzymaniu próbek, ale efekt przerósł moje oczekiwania. Szczerze polecam

5 miesięcy temu
Wyszukaj produkt