Szarość i drewniana jodełka

Wizualizacja

Projekt i realizacja: PASS Architekci www.pass-architekci.pl

 

Łazienka w skandynawskim stylu

Skandynawski styl we wnętrzach od razu kojarzy się z przytulną przestrzenią. Taka właśnie jest łazienka przedstawiona w tym projekcie. Zarówno wystrój, jak i wykorzystane materiały z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób!

Drewniana jodełka jako główny element aranżacji

Nie da się ukryć, że głównym elementem prezentowanej aranżacji łazienki jest piękna jodełka znajdująca się na jednej ze ścian. Zjawiskowy wzór został ułożony z płytek Chevron Woodie Beige o wymiarach 41x7,5. To piękne drewnopodobne płytki o naturalnym wybarwieniu.  Wyróżniają się niezwykle realistycznym nadrukiem HD. Dostępnych jest aż 240 różnych grafik, a to sprawia, że wzór z pewnością będzie unikalny. Warto podkreślić, że ten designerski produkt znajdzie zastosowanie nie tylko w łazience, ale także w salonie lub kuchni. Jodełka francuska to modny wzór, który wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Ściana wyłożona płytkami imitującymi drewno jest w łazience akcentem wprowadzającym przytulny klimat.Pozostałe ściany oraz podłoga wyłożone zostały gresem Pulpis Marble Art Grey o wymiarach 120x60 i 60x60. To przepiękny gres imitujący jasnoszary kamień z delikatnym wzorem. Płytki wykonane są w technologii nadruku HD i mają 8 różnych grafik. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ten produkt ze względu na świetną jakość i atrakcyjną cenę. W tym projekcie jasny gres optycznie powiększa wnętrze i wprowadza do niego jeszcze więcej światła.

Estetyczna, prosta i funkcjonalna przestrzeń

Łazienka zaprezentowana w tej wizualizacji wydaje się przestronna i przede wszystkim funkcjonalna. Każdy element aranżacji jest bardzo dobrze przemyślany – nie ma przepychu, ale jest prosty i estetyczny design. Dwa duże lustra na ścianie optycznie powiększają wnętrze, a czarna rama świetnie prezentuje się na tle szarego gresu. Wolnostojąca wanna podkreśla nowoczesnych charakter przestrzeni. Z kolei minimalistyczna półka nad wanną jest delikatnym, ale wyróżniającym się akcentem na ścianie wyłożonej płytkami imitującymi drewno. Na uwagę zasługują także lampy wiszące również utrzymane w duchu minimalizmu.

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt