Tempo cotton i chevron

Wizualizacja

Przytulna aranżacja w stylu skandynawskim

Skandynawski styl w aranżacji to przede wszystkim prostota, funkcjonalność i przytulne wnętrze. Łazienka urządzona zgodnie z jego założeniami powinna być przestronna i jasna, mają w niej dominować proste formy i naturalne materiały. Przedstawiony projekt spełnia wszystkie te założenia. Drewno, odcienie beżu i bieli, a także czarne stylowe dodatki – kwintesencja wnętrza w stylu skandynawskim.

Idealne połączenie drewna z beżowym odcieniem

Przedstawiona aranżacja łazienki łączy w sobie przepiękne płytki imitujące drewno z gresem w odcieniach beżu i bieli. Przytulne, ciepłe i komfortowe wnętrze – tak w kilku słowach można opisać tę niezwykłą aranżację. Stworzenie takiej przestrzeni było możliwe, dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów. Na podłodze i ścianie w strefie prysznicowej znajdują się piękne płytki Yosemite Beige o wymiarach 40x8. To płytki drewnopodobne, które wyróżniają się naturalnym wybarwieniem i niesamowicie realistycznym nadrukiem. Nie da się zaprzeczyć, że są świetnym elementem dekoracyjnym w tej łazience. Warto dodać, że mają aż 240 różnych grafik, a to sprawia, że aranżacja zawsze będzie unikalna. Z kolei wzór jodły francuskiej świetnie wpisuje się w aktualne trendy, jeśli chodzi o urządzanie mieszkania. Podłoga i ściany poza strefą prysznicową zostały wyłożone gresem Tempo Cotton o wymiarach 120x60 w wersji matowej, a także w wersji polerowanej. Ten wielkoformatowy gres jest imitacją beżowego kamienia ze złotą żyłką. Został wykonany w technologii nadruku HD i ma aż 12 różnych grafik. To z kolei sprawia, że jest niepowtarzalny. Piękny jasny odcień świetnie komponuje się z drewnem.

Przestronna łazienka na poddaszu

Aranżacja łazienki na poddaszu daje wiele możliwości – przede wszystkim znacznie łatwiej jest stworzyć przytulną i jasną przestrzeń. Poddasze zazwyczaj kojarzy się z bardzo miłym i ciepłym klimatem. W prezentowanym projekcie łazienka ma spore okno dachowe, które wprowadza do wnętrza dużo naturalnego światła. Chyba każdy zgodzi się z tym, że urządzenie łazienki w stylu skandynawskim na poddaszu to świetna decyzja!

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt