Toledo i madera

Wizualizacja
   

Ciepło, przytulnie i słonecznie

Łazienka ubrana jest w ciepłe barwy, które tworzą w niej przytulny klimat i miły nastrój zachęcający do wypoczynku. Gresowe drewnopodobne płytki Madera Iberia dodają wnętrzu szyku i podbijają mocno wrażenie estetyczne. Płytki mające wzór drewnianej mozaiki poukładanej pod różnym kątem, tworzą ciekawe zestawienie. Ułożone są fragmentarycznie, w kilku miejscach na ścianie i pod wanną, dlatego tworzą wrażenie spójności i harmonii. Nie zagarniają sobie jednak całej przestrzeni, dając atrakcyjne, stonowane tło dla innych elementów aranżacji.

Gres Toledo Blanco i wszystko jasne

Ciepłe odcienie gresu, który imituje beton, doskonale korespondują z jasną drewnopodobną mozaiką. To harmonijne połączenie dodaje przestrzeni specjalnego uroku. Szary beton w wersji Lapatto został zastosowany na większej powierzchni ścian. Jego modny format i wyjątkowe lśnienie sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być pokryte szklistą powierzchnią. Tego rodzaju aranżacyjne rozwiązanie nadaje wnętrzu elegancji i odrobinę nowoczesności. Ciepłe wybarwienie gresu imitującego beton tworzy przytulną atmosferę, a jasna drewnopodobna mozaika dodaje mu charakteru. Oba te elementy wzajemnie się uzupełniają, tworząc spójną aranżację. Szary beton Lapatto, który został użyty na większej powierzchni ścian, wyróżnia się nie tylko swoim modnym formatem, ale także wyjątkowym połyskiem. Dzięki temu wnętrze nabiera elegancji i subtelnej nowoczesności. Efekt szklistej powierzchni dodaje przestrzeni unikalnego blasku i sprawia, że całość prezentuje się wyjątkowo. To rozwiązanie aranżacyjne przyczynia się do stworzenia unikalnego i atrakcyjnego wyglądu pomieszczenia. Ciepłe odcienie gresu imitującego beton w połączeniu z jasną drewnopodobną mozaiką tworzą przyjemny kontrast. Dodatkowo, szary beton Lapatto, który prezentuje się niczym szklista powierzchnia, nadaje wnętrzu elegancji i nowoczesności. To doskonały sposób na wprowadzenie odrobinę luksusu i wyjątkowości do przestrzeni, która będzie zachwycać swoim wyglądem i wyrazistością.

Trochę więcej szarości

Podłoga wyłożona jest również gresem imitującym beton. Jednak jest ciemniejszy i nie ma wyraźnego efektu lśnienia. Płytka wykonana jest w technologii półpoler lapatto ma delikatnie mieniące się drobinki, które dodają wnętrzu uroku i oryginalności. Cieniowanie, przechodzenie jasnej szarości w ciemniejszą stwarza ciekawe odczucie estetyczne. Wnętrze staje się spójną całością, w którym panuje harmonia. Każda płytka ma niepowtarzalny wzór i wybarwienie. Całość zbudowana z elementów imitujących beton w połączeniu z drewnopodobną mozaiką jest wysmakowana w każdym centymetrze. W otuleniu ciepłych barw i połyskujących faktur odpoczynek będzie zawsze wyjątkowy.    

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Zobacz opinie naszych Klientów:

Anna Kaczmarczyk
Anna Kaczmarczyk
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Piękne inne niż wszystkie plytki. Bardzo dobra jakość! Gatunek!

2 miesiące temu
Anna
Anna
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Płytki bardzo ładnie korespondują z biało- czarnym wystrojem mojej małej łazienki. Polecam!

3 miesiące temu
Sebastian
Sebastian
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5
Łazienka ze zdjęcia to moja wymarzona "dorosła" łazienka, czyli pozbawiona obecności dziewczęcych zabawek, kaczuszek i porozrzucanych dziecięcych ubrań. Kiedy ją projektowaliśmy, zależało nam na wizualnym podwyższeniu tego pomieszczenia i kontynuacji realizowania naszej wizji o łazience w stylu loft...
Pokaż więcej
4 miesiące temu
ANNA
ANNA
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Super płytki, b dobrze wyglądają, dobra jakość i dostawa ekspres. Polecam

8 miesięcy temu
Agnieszka
Agnieszka
Zweryfikowany Klient Kaflando.plZweryfikowany Klient Kaflando.pl
5/5

Wszytsko super! Poleacm :)

9 miesięcy temu
Wyszukaj produkt