boazeria angielska z jodełką

Wizualizacja
  Łazienka zaaranżowana  z akcentami stylu angielskiego wygląda zjawiskowo i elegancko. Śnieżnobiałe podłogi i ściany ze złotymi dodatkami mogą się bardzo podobać. Dodany pas gresowych płytek w kolorze butelkowej zieleni o strukturowanej mocno szklistej powierzchni urozmaica i ożywia wnętrze. Efekt postarzania, dokładnie taki, jak w dawnych płytkach tworzy niepowtarzalny klimat. Ułożone w jodełkę za wanną i w kabinie prysznicowej na jednej ze ścian ciekawie definiują przestrzeń. To taki mocny akcent klasyki w nowoczesnej odsłonie.

Bozaeria angielska - szczypta dworskości w łazience

Boazeria w stylu angielskim wkrada się coraz śmielej do polskich łazienek. Wprowadzają do wnętrza akcent dekoracyjności i wytworności, ale w subtelnym wydaniu. Boiserie Blanco Mate to białe, eleganckie płytki rektyfikowane odwzorowujące boazerię drewnianą o matowym wykończeniu. Delikatnie wypukła struktura płytki sprawia, że efekt realizmu jest bardzo wyraźny. Oprócz tego gładka, biała płytka o jednolitym wybarwieniu świetnie rozjaśnia wnętrze i dodaje mu świeżości. Źródłem inspiracji dla producenta były boiserie, czyli drewniana boazeria na ścianach. Słynęły z nich francuskie pałace i dworki w XVII I XVIII w.

Jeszcze więcej wysublimowanej elegancji

Estetykę salonu kąpielowego podbija marmuropodobny gres Carrara Capitol Super White. Idealnie białe tło z atrakcyjnym i delikatnym rysunkiem szarych żyłek idealnie współgra  z Boiserie Blanco Mate. Wykończony na mat to nie tylko duży plus za antypoślizgowość, ale też stonowana elegancję. Dzięki tak zaaranżowanym ścianom i podłodze uzyskujemy wysmakowany efekt nowoczesnej łazienki z dworskim akcentem. Udana całość wieńczą dwie białe listwy. Jedna Zocalo Boiserie Blanco Mate w wersji minimalistycznej i druga, dekoracyjna Listwa Wałek Moldura Boiserie.  Złote dodatki w postaci elementów armatury i obramowań luster, kabiny prysznicowej i dekoru dodatkowo ożywiają wnętrze i nadają mu ciekawy klimat.    

W aranżacji wykorzystano:

Zobacz inne inspiracje:

Wyszukaj produkt