GLAZURA

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie 1–24 z 119 wyników

Obecnie rynek budowlany oferuje klientom tak wiele rozwiązań, że ich duża ilość może przyprawić o zawrót głowy. Do oferty sklepu online Kaflando wybieramy jedynie te najlepsze, jakie możemy znaleźć, aby jak najbardziej ułatwić Ci wybór. Przekonasz się sam, że zakupy u nas to sama przyjemność! Możesz złożyć zamówienie online – z dostawą pod Twoje drzwi lub możesz odwiedzić nas w stacjonarnym salonie glazury i gresów w Szczecinie. Zachęcamy najpierw do sprawdzenia naszej oferty w sklepie online; w zaciszu własnego domu możesz bez pośpiechu wybrać model płytek, dzięki którym Twoja kuchnia lub łazienka będą jedyne w swoim rodzaju. W tej kategorii – tu, gdzie teraz jesteś, dostępna jest nowoczesna glazura do kuchni i do łazienki. Dowiedz się o niej więcej i wybierz wzór, który najlepiej wpisze się w Twój gust!

Co powinieneś wiedzieć o glazurze?

Zarówno w kuchniach, jak i łazienkach umieszcza się ją na ścianach. Chętnie wybierana jest ze względu na jej specjalne właściwości, które można mieć w domu w niewygórowanej cenie. Jej zalety to nie tylko atrakcyjny wygląd, który utrzymuje się przez długi czas, ale przede wszystkim odporność na wodę. Woda nie przenika do struktury glazury, a więc nie powoduje blaknięcia ani niszczenia się materiału. Można też bez obaw szorować ją z użyciem detergentów. Warto jednak zaznaczyć, że wiele osób myli glazurę z ceramiką lub też używa tego terminu na określenie wszystkich płytek ceramicznych. Jest to jednak jedynie powłoka ze szkliwa, którą się nakłada płytki ceramiczne, a nie materiał sam w sobie. W przeciwieństwie do innych płytek (na przykład podłogowych) ze względu na kruchość płytki pokryte powłoką ze szkliwa nakłada się na ściany.

Wzory, które upiększą Twoją kuchnię i łazienkę

Oferta sklepu online Kaflando jest bogata w nowoczesne i stylowe designy wykończone wysokim połyskiem dzięki warstwie szkliwa. Na pewno urzekną i Ciebie. Będą prezentować się doskonale zarówno w kuchni, jak i łazience. Sprawdź warianty białe lub kolorowe, z wzorami imitującymi kamień, a także w romby, ośmiokąty lub drobne kwadraciki. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online lub stacjonarnie w Szczecinie!