lamela

Filtrowanie
KOLOR
WZÓR
KSZTAŁT
ROZMIAR
POWIERZCHNIA
GRUBOŚĆ
Dostępność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Płytki lamela

to produkt designerski oraz w pewnym sensie innowacyjny. Rozwiązał bowiem problem, jakim jest osiągnięcie efektu lameli w strefach mokrych, na przykład pod prysznicem. To jeden z pierwszych modeli łączących efekt podłużnej klepki przedzielonej czarnym pasem tak zwanym "obcym piórem". Płytki lamelowe idealnie wpasowują się wpomieszczenia dekorowane motywami drewnianymi a także wszędzie tam gdzie pojawia się czerń ( czarna armatura)

Gres lamela

to materiał całkowicie wodoodporny, mrozoodporny i nienasiąkliwy. Te cechy czynią go bardzo uniwersalnym materiałem. To do tego stopnia, że można go używać nie tylko pod prysznicem, za wanną czy w salonie- strefie TV, ale także na zewnątrz tworząc piękne elewacje.

Lamela

to z reguły materiał o wyglądzie drewnopodobnym. Ich niewątpliwą zaleta jest długość - 270cm. dzięki temu można nimi pokrywać powierzchnie od podłogi do samego sufitu, bez pośrednich spoin. Cechują się szeroką kolorystyką nawiązującą do różnych wybarwień drewna. Jednym z topowych wzorów jest połączenie ciepłego drewna z czernią obecną w tak zwanym "obym piórze"