płytki patchwork

Wyszukaj produkty (po atrybutach)

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Płytki patchwork

W tej kategorii prezentujemy Państwu płytki patchwork, które można zastosować m.in. w kuchni, łazience czy salonie. Przypadną one do gustu pasjonatom niestandardowych kompozycji, którzy pragną dodać urządzanej przestrzeni nietuzinkowego stylu. W naszym asortymencie, dostępne są płytki patchwork imitujące beton, a także modele heksagonalne czy wersje trójwymiarowe, występujące w wielu wariantach kolorystycznych.

Płytki patchworkowe

Płytki patchworkowe to świetny sposób na oryginalne i niebanalne wykończenie mieszkania. Swoją stylistyką nawiązują do popularnej techniki patchworku, czyli łączenia za sobą skrawków różnych tkanin. Wszystko to dla uzyskania niepowtarzalnego efektu wizualnego. Płytki patchworkowe posiadają różnorodne wzornictwo i kolorystykę, która nada charakteru każdemu wnętrzu. Można je ze sobą łączyć na wiele sposobów, tworząc w ten sposób bardzo efektowną przestrzeń. Są modne i nowoczesne, a dzięki temu chętnie wybierane przez projektantów. Można je wykorzystać w każdym pomieszczeniu – w łazience, kuchni, pokojach czy korytarzach, a dzięki mrozoodporności, niektóre również na tarasach i werandach. Doskonale wyglądają zarówno na podłodze, jak i na ścianach.

Nasz sklep oferuje najlepszej jakości płytki, pochodzące od renomowanych producentów. Wśród nich są zarówno wielobarwne, jak i monochromatyczne płytki patchwork, posiadające od kontrastowych, geometrycznych wzorów po delikatne, kwiatowe desenie czy strukturalne tłoczenia.